نرده استیل راه پله

نرده استیل راه پله

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

نرده استیل راه پلهنرده استیل

نرده ها از آن اجزای ساختمان ها هستند که در بدو ورود به هر ساختمانی توجه ما را به خود جلب می نمایند. چراکه راه پله و راهرو ها نخستین مسیری است که ابتدا باید برای رسیدن به واحد مورد نظر از آن گذر کنیم. وقتی این نرده ها با مواد و اجزای دیگر ترکیب شوند مسلما چهره ایی زیبا تر و جذابتر به ساختمان ما می دهند. بکار بردن استیل در ساخت نرده ها به زیباتر شدن آن کمک قابل توجهی می کند. از انرو نرده استیل امروزه در بسیاری از ساختمانها اعم از مسکونی و اداری کاربرد فراوانی یافته است. البته استیل هم دارای انواع گوناگون 201 و 304 است که هر کدامشان مزایای خاص خود را دارند. رامادر از استیل در دو نوع 201 و 304 در پروژه های خود استفاده می کند. تمامی اتصالات و یراق آلات به کار رفته از نوع استیل 304 بوده که استحکام و ماندگاری فراوانی دارد. این نرده‌ها انواع مختلف دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

نرده ها از آن اجزای ساختمان ها هستند که در بدو ورود به هر ساختمانی توجه ما را به خود جلب می نمایند. چراکه راه پله و راهرو ها نخستین مسیری است که ابتدا باید برای رسیدن به واحد مورد نظر از آن گذر کنیم. وقتی این نرده ها با مواد و اجزای دیگر ترکیب شوند مسلما چهره ایی زیبا تر و جذابتر به ساختمان ما می دهند. بکار بردن استیل در ساخت نرده ها به زیباتر شدن آن کمک قابل توجهی می کند. از انرو نرده استیل (لینک روی نرده استیل) امروزه در بسیاری از ساختمانها اعم از مسکونی و اداری کاربرد فراوانی یافته است. البته استیل هم دارای انواع گوناگون 201 و 304 است که هر کدامشان مزایای خاص خود را دارند. رامادر از استیل در دو نوع 201 و 304 در پروژه های خود استفاده می کند. تمامی اتصالات و یراق آلات به کار رفته از نوع استیل 304 بوده که استحکام و ماندگاری فراوانی دارد. این نرده‌ها انواع مختلف دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.
نرده استیل سه خط، چهار خط و پنج خط:
این مدل نرده استیل یکی از ساده ترین و پر کاربرد ترین مدل های نرده استیل است و به دلیل سادگی در قطعات این مدل از نرده امکان استفاده از یراق آلات و قطعات درجه دو برای عده‌ای سودجو وجود دارد.
نرده استیل طرح شیشه اسپایدر:
نرده استیل طرح اسپایدر، زینت بخش فضای داخلی و خارجی ساختمان های تجاری، اداری و مراکز خرید می باشد. این نرده با سرعت بیشتری نصب شده و زیبایی بیشتری به پروژه می دهد. شیشه هایی که به وسیله تکنیک های مختلف لمینیت و سکوریت ایمن گردیده‌اند با اتصالات و بسته های پایه اسپایدر که تمام استیل می باشد به صورت چنگکی حفاظت می شود.
نرده استیل طرح شیشه:
در این مورد می توان از شیشه های سکوریت با ضخامت 10 میلیمتر یا کمتر و یا از شیشه‌های لمینیت با دو ضخامت 4 و 6 میلیمتر استفاده کرد. در اجرای این نوع نرده می توان از دو نوع بست استفاده کرد.
نرده استیل خم طرح فرانسوی:
نرده استیل طرح فرانسوی که نرده استیل هلالی نیز نامیده می شود را می توان در جاهای مختلف ساختمان از جمله نرده راه پله، بالکن و... بکار برد. از دیگر مزایای بهره گیری از استیل در ساختار نرده استیل استحکام و ماندگاری آن است. همچنین به خاصیت ضد زنگ بودن استیل هم می شود اشاره کرد که سبب شده از این محصول در جاهایی که در معرض باران است نیز بتوان استفاده کرد.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای etehadgostaran.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:etehadgostaran.ir | نقشه سایت